• 026۳۲۲۶۵۹۰۴
  • Info@AramKaraj.ir
مشاوره  در منزل

مشاوره در منزل

کیلینیک آرام افتخار دارد که سرویس پیشرو و خاص خود یعنی مشاوره در منزل را به همشهریان عزیز کرج، هشتگرد، نظرآباد، شهرک های اطراف کرج و غرب تهران معرفی نماید . حضور روانشناس ، مشاور یا مددکار در محیط زندگی مراجع درک درستی از ساختار محیطی مراجع برای مشاور یا درمانگر مهیا می کند که بر اساس آن راهکارهای پیشنهادی تنظیم و ارائه می گردد

با خدمات ما بیشتر آشنا شوید

کیلینیک آرام افتخار دارد که سرویس پیشرو و خاص خود یعنی مشاوره در منزل را به همشهریان عزیز کرج، هشتگرد، نظرآباد، شهرک های اطراف کرج و غرب تهران معرفی نماید . حضور روانشناس ، مشاور یا مددکار در محیط زندگی مراجع درک درستی از ساختار محیطی مراجع برای مشاور یا درمانگر مهیا می کند که بر اساس آن راهکارهای پیشنهادی تنظیم و ارائه می گردد . در این پروسه اغلب یک روانشناس به همراه یک مشاور یا مددکار خانم وارد محیط خانوادگی مراجع می شوند و تعاملات و ارتباطات خانوادگی را زیرنظر گرفته و سعی در ایجاد تعادل سالم و سازنده بین اعضا دارند .

در این برنامه کسانی که محدودیت هایی از قبیل مشکلات انگیزشی ، افسردگی ، روابط خانوادگی ، روابط با فرزند (فرزندپروری) ، روابط با همسر ، برنامه ریزی و سبک زندگی ، گره های عشقی ، تنهایی ، مشکلات خاص و ... دارند از گروه های هدف این روند می باشند .

در این برنامه می توان نوعی جلسه ، کارگاه یا کلاس آموزشی ، انگیزشی ، اصلاحی یا درمانی برای فرد یا خانواده برگزار نمود .

گروه : خدمات مشاوره
0 , 0

تماس با ما

026۳۲۲۶۵۹۰۴

آدرس ایمیل

Info@AramKaraj.ir