• 026۳۲۲۶۵۹۰۴
  • Info@AramKaraj.ir
مشاوره و روان درمانی اینترنتی

مشاوره و روان درمانی اینترنتی

خدمات روان درمانی اینترنتی یک امکان برای تمام فارسی زبانان و در تمام نقاط جهان محسوب می شود. اکنون که 5 کلینیک اصلی آتیه مشغول خدمت رسانی آنلاین هستند، رضایت مراجعین، مشوق ما در ادامه ی راهمان است . 

با خدمات ما بیشتر آشنا شوید

خدمات روان درمانی اینترنتی یک امکان برای تمام فارسی زبانان و در تمام نقاط جهان محسوب می شود. اکنون که 5 کلینیک اصلی آتیه مشغول خدمت رسانی آنلاین هستند، رضایت مراجعین، مشوق ما در ادامه ی راهمان است. مراجعه افراد با وضعیت کاری پرتراکم و یا خانواده ها و مادران با فرزند کوچک، که نمی توانند هر هفته تردد داشته و به صورت حضوری به کلینیک بیایند.  پرداختن به مسائل حساس و خاصی که ممکن است شخص برای مراجعه و صحبت درباره آن ها احساس راحتی نکند(مثل مسائل جنسی یا ارتباطی) .  برای افرادی که در مراجعه حضوری احساس راحتی نمی کنند و به هر دلیل نمی خواهند هویتشان فاش شود.  فراهم شدن دسترسی مراجعین شهرستانهای دیگر که مایل به استفاده از خدمات مشاوره و درمانی کلینیک آرام هستند.  ایجاد شرایط مناسب برای افرادی که قبلاً مراجعه حضوری داشته اند لکن بدلیل مسافرت و یا کسالت امکان ادامه ی درمان به صورت حضوری ندارند.

 فراهم کردن امکانات روان درمانی برای افرادی که در خارج از ایران به خدمات مشاوره و روانشناسی به زبان فارسی دسترسی ندارند.  پرداختن به مسائل دانشجویان و دانش آموزانی که به خاطر مشغله تحصیلی و محدودیت های دیگر امکان مراجعه حضوری را ندارند.  صرفه جویی در زمان و هزینه، اجتناب از مشکلات حمل و نقل و ترافیک و فضای پارک، امروزه ؛ از مهمترین دلایل انتخاب خدمات روان درمانی اینترنتی است. امکان شروع برنامه ی مشاوره ای در قالب تلفنی و اینترنتی و در صورتی که هر زمان بخواهد، برای مراجعه حضوری با درمانگر اقدام کند.

 

گروه : روان درمانی و دارو درمانی
0 , 0

تماس با ما

026۳۲۲۶۵۹۰۴

آدرس ایمیل

Info@AramKaraj.ir